3M 9536 White Foam Tape

Biela obojstranná penová páska s kaučukovým lepidlom určená pre interiérové aplikácie
ECO SOL LATEX UV

3M Double Sided Foam Tape 9508

Čierna montážna penová obojstranná páska
ECO SOL LATEX UV

TESA Double Sided Foam Tape 64958

Tesa® 64958 je obojstranná páska z penového PE so syntetickým kaučukom. Vyznačuje sa okamžitou vysokou lepivosťou na hrubých či nerovných povrchoch, taktiež vysokou priľnavosťou k povrchom s nízkou povrchovou energiou. Určená je pre montáž v interiéri.
ECO SOL LATEX UV

3M Acrylic Foam Tape 4026

Obojstranná penová páska s nosičom z PUR peny a akrylátového lepidla. Použitie je v priemysle k upevňovaniu štítkov, háčikov, líšt a pod. Je vhodná hlavne do interiéru a je vhodná aj pre lepenie zrkadiel.
ECO SOL LATEX UV

TESA Double Sided Foam Tape 4957

tesa® 4957 je obojstranná páska z penového PE pre všeobecné montážne použitie. Tvorí ju vysoko tvarovatelný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. tesa® 4957 bola nezávisle otestovaná pre montáže dekoračných okenných líšt.
ECO SOL LATEX UV

TESA Double Sided Foam Tape 4952

Obojstranná páska z penového PE pre stavebné montážne použitie. Tvorí ju vysoko tvarovatelný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. tesa® 4952 bola nezávisle otestovaná pre montáže nábytkových zrkadiel.
ECO SOL LATEX UV

3M Acrylic Foam Tape 4664

Táto páska bola vyvinutá pre vytvorenie spojov s vysokou pevnosťou v odlupe a strihu. Jej akrylátová konštrukcia poskytuje vynikajúce možnosti tesnenia a vysokú tepelnú odolnosť.
ECO SOL LATEX UV

TESA Double Sided Foam Tape 62936

Tesa® 62936 je obojstranná páska z penového PE pre stavebné a montážne použitie. Skladá sa z vysoko tvarovateľného nosiča z penového PE a akrylátového lepidla s vysokou priľnavosťou.
ECO SOL LATEX UV

3M Acrylic Foam Tape 4032

Obojstranná penová páska na lepenie zrkadiel, prichytenie kovových menoviek k natieraným kovovým povrchom, pre upevnenie káblových úchytiek.
ECO SOL LATEX UV

3M Removable Foam Tape 4658F

Číra, obojstranne lepiaca, penová páska s akrylátovým lepidlom, ktorá je veľmi dobre odstrániteľná z rôznych povrchov bez zanechania zvyškov lepidla.
ECO SOL LATEX UV

TESA Double Sided PE Foam Tape 62508

Tesa® 62508 je obojstranná páska z penového PE pre montážne aplikácie. Skladá sa z vysoko prispôsobiteľného PE nosiča a modifikovaného akrylátového lepidla.
ECO SOL LATEX UV