Avery Wrap Care Cleaner

Všeobecný čistič pre bežné použitie - eliminuje prach, jemnú špinu, odtlačky prstov a iné stopy.
ECO SOL LATEX UV

Avery Wrap Care Power Cleaner

Extra silný čistič na vysporiadanie sa aj s ťažkými škvrnami, vtáčim trusom, miazgou zo stromov a inými problematickými stopami.
ECO SOL LATEX UV

Avery Wrap Care Sealant

Chémia určená k ochrane polepu auta
ECO SOL LATEX UV

3M 50586 Glass Cleaner

3M™ Čistič skla a mušiek - aktívna pena, ktorá vznikne po nastriekaní na okná rýchlo a účinne odstráni nečistoty a leští sklo, nesteká a nekvapká!
ECO SOL LATEX UV

3M 39073 Headlight Restor Kit

3M™ Sada na opravu svetlometov - s touto hobby sadou odstránite zažltnutosť, zahmlenie aj zakalenie na akrylátových povrchoch. Zjemňuje a odstraňuje aj škrabance, leští sklo.
ECO SOL LATEX UV

3M 50975 Scratch removal Kit

3M™ Sada na odstránenie jemných škrabancov je určená na odstránenie poškodení laku, ako sú napríklad jemné škrabance, spôsobené kefami v autoumyvárkach alebo škrabance ktoré neprešli príliš hlboko do laku.
ECO SOL LATEX UV

3M 39042 Tyre Restorer

3M™ Renovácia pneumatík - najlepší spôsob ako doviesť čistenie auta do dokonalosti, vráťte pneumatikám ich pôvodný vzhľad, ktorý im dlho vydrží. Odporúčame kombinovať s čističom diskov a pneumatík.
ECO SOL LATEX UV

3M 39036 Wheel&Tyre Cleaner

3M™ Čistič diskov a pneumatík je odmasťovač a čistič na báze vody očistí disky rýchlo a bezpečne od usadenín a špiny. Zanechá kolesám vysoký lesk a pripraví pneumatiky na ošetrenie 3M™ Renováciou pneumatík.
ECO SOL LATEX UV

3M 39040 Leather&Vinyl Restorer

3M™ Ošetrovač kože a vinylu na báze vody vráti povrchom ich pôvodný vzhľad. Koži vráti jej príjemný saténový dotyk a do hĺbky ju vyčistí a povrchy z vinylu nielen očistí, ale na nich zanechá jemne mastný povlak nových plastov. Pracuje jednoducho, rýchlo a veľmi účinne.
ECO SOL LATEX UV

3M 39030 Performance Finish

3M™ Vysoko účinný suchý vosk je syntetická tekutina na báze polymérov, ktorá dokonale priľne k lakovaným povrchom. Vytvorí film, ktorý dodá vášmu autu perfektný vzhľad na dlhé týždne.
ECO SOL LATEX UV

3M 39034 Quick Wax

3M™ Rýchlovosk je vosk, nanášaný priamo na mokré ale aj na suché auto, ktorý vám umožní za pár minút navoskovať exteriérový povrch.
ECO SOL LATEX UV

3M Scotchgard SGH6 PRO4.0

Vysoko transparentný lesklý a matný polyuretánový film s vynikajúcou odolnosťou proti UV žiareniu a vynikajúcou odolnosťou proti roztrhnutiu. SAMOREGENERAČNÁ !!!
ECO SOL LATEX UV

3M 50970 Scratch&Swirl Remover

3M™ Odstraňovač škrabancov je vhodný na všetky škrabance, ktoré nie je na povrchu cítiť prstom.
ECO SOL LATEX UV

3M 39000 Car Wash Soap

3M™ Autošampón je vysoko koncentrovaná a mimoriadne účinná zmes, ktorá dôkladne vyčistí aj silno znečistený povrch ale súčasne nenaruší voskový film na vozidle z predchádzajúcej údržby
ECO SOL LATEX UV

3M Perfect-it 39526 Show Car Paste

3M™ Tuhý vosk s ultra vysokým leskom s mimoriadnou odolnosťou pre použitie na autolakoch. Žiari a chráni nové a udržiavané farby/laky, pričom vytvára povrch s mimoriadne vysokým leskom, trblietavým a „mokrým“ vzhľadom.
ECO SOL LATEX UV

3M 50984 Glass Wipes

3M™ Vlhké handričky na sklo - rovnako ako Čistič skla a mušiek, slúžia tieto handričky na rýchle a účinné očistenie skla od špiny a mastnoty. Ideálne na použitie v interiéri, vhodné aj pre exteriér.
ECO SOL LATEX UV

3M 50985 Leather Wipes

3M™ Vlhké handričky na kožu vyčistia, vynovia a ochránia kožené povrchy. Unikátna "mikrovláknová" štruktúra absorbuje prach a špinu.
ECO SOL LATEX UV

3M 50986 Dashboard Wipes

3M™ Vlhké handričky na palubnú dosku vyčistia a rozžiaria Vašu palubnú dosku a ostatné vinylové povrchy. Unikátna "mikrovláknová" štruktúra absorbuje prach a špinu.
ECO SOL LATEX UV

3M 39016 Microfibre Cloth

3M™ Vysoko účinná handrička je vhodná na lakované povrchy, chróm, sklo, čistenie paluboviek, plastov, polykarbonátov a podobne
ECO SOL LATEX UV

3M 50663 Headlight Restor System

3M™ Sada na opravu svetlometov - profi sada. Ak nie ste profesionálna autodielňa a potrebujete renovovať svoje svetlomety použite 3M sadu na renováciu reflektorov hobby!
ECO SOL LATEX UV

3M 59016 Plastic Polish

3M™ Leštidlo plastov
ECO SOL LATEX UV