Avery Supreme Wrap Care Cleaner

Všeobecný čistič pre bežné použitie - eliminuje prach, jemnú špinu, odtlačky prstov a iné stopy.
ECO SOL LATEX UV

Avery Supreme Wrap Care Power Cleaner

Extra silný čistič na vysporiadanie sa aj s ťažkými škvrnami, vtáčim trusom, miazgou zo stromov a inými problematickými stopami.
ECO SOL LATEX UV

Avery Supreme Wrap Care Sealant

Chémia určená k ochrane polepu auta
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50586 Glass Cleaner

3M™ Čistič skla a mušiek - aktívna pena, ktorá vznikne po nastriekaní na okná rýchlo a účinne odstráni nečistoty a leští sklo, nesteká a nekvapká!
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39073 Headlight Restor Kit

3M™ Sada na opravu svetlometov - s touto hobby sadou odstránite zažltnutosť, zahmlenie aj zakalenie na akrylátových povrchoch. Zjemňuje a odstraňuje aj škrabance, leští sklo.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50975 Scratch removal Kit

3M™ Sada na odstránenie jemných škrabancov je určená na odstránenie poškodení laku, ako sú napríklad jemné škrabance, spôsobené kefami v autoumyvárkach alebo škrabance ktoré neprešli príliš hlboko do laku.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39042 Tyre Restorer

3M™ Renovácia pneumatík - najlepší spôsob ako doviesť čistenie auta do dokonalosti, vráťte pneumatikám ich pôvodný vzhľad, ktorý im dlho vydrží. Odporúčame kombinovať s čističom diskov a pneumatík.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39036 Wheel&Tyre Cleaner

3M™ Čistič diskov a pneumatík je odmasťovač a čistič na báze vody očistí disky rýchlo a bezpečne od usadenín a špiny. Zanechá kolesám vysoký lesk a pripraví pneumatiky na ošetrenie 3M™ Renováciou pneumatík.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39040 Leather&Vinyl Restorer

3M™ Ošetrovač kože a vinylu na báze vody vráti povrchom ich pôvodný vzhľad. Koži vráti jej príjemný saténový dotyk a do hĺbky ju vyčistí a povrchy z vinylu nielen očistí, ale na nich zanechá jemne mastný povlak nových plastov. Pracuje jednoducho, rýchlo a veľmi účinne.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39030 Performance Finish

3M™ Vysoko účinný suchý vosk je syntetická tekutina na báze polymérov, ktorá dokonale priľne k lakovaným povrchom. Vytvorí film, ktorý dodá vášmu autu perfektný vzhľad na dlhé týždne.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39034 Quick Wax

3M™ Rýchlovosk je vosk, nanášaný priamo na mokré ale aj na suché auto, ktorý vám umožní za pár minút navoskovať exteriérový povrch.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50970 Scratch&Swirl Remover

3M™ Odstraňovač škrabancov je vhodný na všetky škrabance, ktoré nie je na povrchu cítiť prstom.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39000 Car Wash Soap

3M™ Autošampón je vysoko koncentrovaná a mimoriadne účinná zmes, ktorá dôkladne vyčistí aj silno znečistený povrch ale súčasne nenaruší voskový film na vozidle z predchádzajúcej údržby
ECO SOL LATEX UV

3M Perfect-it 39526 Show Car Paste Wax 310ml

3M™ Tuhý vosk s ultra vysokým leskom s mimoriadnou odolnosťou pre použitie na autolakoch. Žiari a chráni nové a udržiavané farby/laky, pričom vytvára povrch s mimoriadne vysokým leskom, trblietavým a „mokrým“ vzhľadom.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50984 Glass Wipes

3M™ Vlhké handričky na sklo - rovnako ako Čistič skla a mušiek, slúžia tieto handričky na rýchle a účinné očistenie skla od špiny a mastnoty. Ideálne na použitie v interiéri, vhodné aj pre exteriér.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50985 Leather Wipes

3M™ Vlhké handričky na kožu vyčistia, vynovia a ochránia kožené povrchy. Unikátna "mikrovláknová" štruktúra absorbuje prach a špinu.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50986 Dashboard Wipes

3M™ Vlhké handričky na palubnú dosku vyčistia a rozžiaria Vašu palubnú dosku a ostatné vinylové povrchy. Unikátna "mikrovláknová" štruktúra absorbuje prach a špinu.
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 39016 Microfibre Cloth

3M™ Vysoko účinná handrička je vhodná na lakované povrchy, chróm, sklo, čistenie paluboviek, plastov, polykarbonátov a podobne
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 50663 Headlight Restor System

3M™ Sada na opravu svetlometov - profi sada. Ak nie ste profesionálna autodielňa a potrebujete renovovať svoje svetlomety použite 3M sadu na renováciu reflektorov hobby!
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 59016 Plastic Polish

3M™ Leštidlo plastov
ECO SOL LATEX UV

3M CarCare 59015 Plastic Restorer

3M™ Ošetrovač plastov odstráni chyby z plastových svetlometov (škrabance, zahmlenie, žltnutie). Pri hlbších škrabancoch (napr. od kamienkov, alebo konárov) je potrebné najprv svetlomety vybrúsiť.
ECO SOL LATEX UV